Ev » Uygulamalar » Araçlar » Otomatik Dokunma - Otomatik Tıklama
Otomatik Dokunma - Otomatik Tıklama APK icon

İndir Otomatik Dokunma - Otomatik Tıklama APK

1.4.2 for Android 7.0 and up

PhonePhreak Software

Tekrarlayan ekran musluklarından bıktınız mı? Otomatik Dokunma sizin için tıklamayı yapacak!

Package name:

com.phonephreak.repeatclick

Otomatik Dokunma, tekrarlanan muslukları - ekranınızdaki herhangi bir yerde, belirttiğiniz herhangi bir aralıkta yapmanıza yardımcı olur. Kök erişimi gerektirmez. Seçtiğiniz tıklama aralığı için sınır yoktur - güvenli bir şekilde 20ms (50 tıklama / saniye) kadar düşük bir değere gidin.

Otomatik Dokunma, otomatik tıklamayı kolayca kontrol etmek için bir kayan kontrol paneli içerir. Ayrı bir tıklama noktası widget'ı aracılığıyla otomatik tıklama için konumu uygun bir şekilde seçin. Tıklamanın konumu, her uygulama için seçili tıklama aralığı ve tıklama sayısı olarak kaydedilir. Otomatik Dokunma, birden fazla tıklama noktasını da destekler (yalnızca en fazla 3, Yalnızca Pro sürümü).


KURULUM: "Otomatik Dokunmayı Etkinleştir" i tıklayın ve erişilebilirlik servisini etkinleştirmek için talimatları izleyin. Ardından, "Yüzen widget'ları etkinleştir" i tıklayın. Otomatik vermek için talimatları izleyin. Gerekli izinlere dokunun. Son olarak, bir listeden uygulamaları seçmek için "Dahil edilecek uygulamalar" ı tıklayın.

KULLANIM: Listede seçtiğiniz bir uygulamayı ilk açtığınızda, kontrol paneli ekranın sol tarafında görünecektir. Yeniden konumlandırmak için üzerine uzun bir basış yapın ve parmağınızı basılı tutarken istediğiniz konuma taşıyın. Kontrol panelini gizlemek için beyaz ’ve lt;’ sembolüne dokunun. Panel, konumuna bağlı olarak sol veya sağ kenar boşluğuna taşınacaktır. Içe doğru kaydırarak geri getirilebilir. Otomatik tıklama için konum belirlemek için, tıkla noktası widget'ını (ekranın ortasında) istenen konuma sürükleyin. Otomatik tıklamayı başlatmak için kontrol panelindeki yeşil 'oynat' sembolüne dokunun. Durdurmak için tekrar dokunun. Tıklama sayısının (tıklama süresinin) ve tıklama aralığının (tıklama hızının) değiştirilmesi için mavi saat simgesine dokunun. Başka bir tıklama noktası eklemek için sarı renkli seçeneğe dokunun (en fazla 3 tıklama puanı, Yalnızca Pro sürümü). Bir tıklama noktasını silmek için, ekranın kenarına sürükleyin.


Bu uygulama Erişilebilirlik hizmetlerini kullanıyor.

Sorunları / önerileri? Lütfen bana mail atın!
Ne var ne yok
- Introducing new option "Ignore screen boundaries" as a fix for click points bouncing back from the edges of the screen
- Bugfix: Option "Ignore orientation change" now also allows recording to continue after a screen rotation
- Improved "Troubleshooting" section

Kategori: Araçlar , Similar

Yayınlanma tarihi: Sep 23, 2018

Şimdiki versiyonu: 1.4.2

Android gerektirir: 7.0

İçerik derecelendirme: Everyone

Benzer

Geliştirici

yorumlar

4.0
1,074 Genel Toplam
5 695
4 113
3 71
2 39
1 156